Birutė ir Astijus Mackevičiai

Mackevičių šeimos odontologijos klinika

Pirmoji gyd. Astijaus ir Birutės Mackevičių odontologijos klinika buvo įkurta dar 1995 m.

2005 m. buvo atidarytas antrasis mūsų filialas Vilniuje „Baltijos ir Amerikos klinika”, kuriame galima atlikti dantų gydymą ir bendrinėje nejautroje, gauti skubią odontologinę pagalbą.

2010 m. atidarytas odontologinis kabinetas Druskininkuose „Vilnius SPA”. Čia atliekamos profilaktinės procedūros, dantų balinimas bei visos terapinio gydymo procedūros.

Odontologų profesionalų komanda 

Per daugiau nei dvidešimt nuoširdaus darbo metų subūrėme šaunią ir stiprią odont0logų profesionalų komandą, kuri pasiruošusi ne tik suteikti aukšt0s kokybės odontologinį gydymą, bet ir suteikti išsamią informaciją apie Jūsų gydymui taikomus metodus, gydymo eigą bei odontologinių problemų prevenciją.

Visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos 

Pacientams galime pasiūlyti ortodontinį gydymą, implantaciją, kaulo atkūrimą prieš implantaciją, protezavimą ant implantų, estetinį mikroprotezavimą, dantų balinimą, endodontinį kanalų gydymą, plombavimą, chirurgines veido ir žandikaulių ir kitas odontologines paslaugas. Nuolat plečiame savo siūlomų paslaugų spektrą ir keliame odontologinio gydymo kokybę remdamiesi naujausiomis ir pažangiausiomis odontologinio gydymo naujovėmis pasaulyje.

Mūsų tikslas - minimaliai invazyvus odontologinis gydymas

Nuolat sekdami odonologinio gydymo ir technologijų pažangą pasaulyje, savo pacientams siekiame suteikti minimaliai invazyvų odontolgonį gydymą, kuris ne tik nesukels diskomforto, bet ir leis pamiršti įgytas odondologinio gydymo baimes ir stereotipus.

Mūsų misija - aukšta paslaugų kokybė ir odontologinių ligų prevencija

Mes orientuojamės tik į aukštos kokybės odontologinį gydymą, naudojame naujausius gydymo metodus bei medžiagas, nuolatos tobulinames odontologiniuose kursuose Lietuvoje bei užsienio šalyse. Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų pacientas džiaugtųsi savo sveika šypsena. Mūsų klinikoje ne tik gausite pilną odontologinį gydymą, bet ir informacijos apie odontologinių ligų prevenciją.

Laukiame Jūsų „Mackevičių šeimos odontologijos klinikoje  klinikoje!

Registruokitės vizitui jau šiandien!

Jūsų laukia šiltas ir malonus aptarnavimas. Aukštos kokybės odontoliginis gydymas.

Registracija