Technologijos

3D kompiuterinis tomografas

Skaitmeninis rentgeno aparatas, skirtas panoraminiam 2D/3D tomografiniam viso žandikaulio ir smilkininių apatinių sąnarių vaizdavimui. Mūsų naudojamas kompiuterinis tomografas pasižymi išskirtine vaizdo kokybe ir itin mažomis radiacijos dozėmis.

3D kompiuterinis tomografas idealiai tinka tiek suaugusiųjų, tiek vaikų rentgenologiniams tyrimams atlikti. Tyrimas vyksta realiu laiku – aparato generuojami duomenys yra iš karto siunčiami į kompiuterį, kuriame paruošiamas apžvalginis vaizdas. Rentgenologinis paciento ištyrimas, prieš gydymo plano sudarymą, leidžia tiksliai nustatyti diagnozę, palengvina gydymo procesą ir užtikrina gydymo efektyvumą.

inner 3d image of mouth on a screen

3D dantų skeneris

3D dantų skeneris yra naudojamas odontologijoje tiksliam skaitmeninių dantų atspaudų kūrimui. Dantų skenavimas atliekamas naudojant nedidelį instrumentą su mažomis kameromis, kurios leidžia nuskaityti visą paciento burnos ertmę ir sukurti trimatį jos vaizdą.

Tikslus 3D paviršiaus modelis leidžia odontologui išsamiai apžiūrėti paciento dantų ir dantenų geometriją. Vėliau šis trimatis vaizdas yra siunčiamas į laboratoriją, kurioje dantų technikai naudoja jį itin tikslių, patvarių ir kokybiškų individualių protezų gamybai.

Skaitmeninis paciento burnos skenavimas trunka vos kelias minutes. Skenavimui nenaudojami atspaudai, išvengiama nemalonių, atspaudų sukeliamų pojūčių, be to, nereikia laukti, kol atspaudų medžiaga išdžius.

Optika

Dantų gydymo sėkmė grindžiama tikslumu. Žmogaus akis yra ganėtinai tiksli, tačiau būtent padidinimas modernia įranga, leidžia pamatyti objektą iki smulkiausių detalių.

Didinamieji odontologiniai akiniai užtikrina geresnę skiriamąją gebą (tikslesnį vaizdą), didesnį vaizdo kontrastą ir platų matymo lauką. Gydytojams odontologams, higienistams ir odontologų padėjėjams šios tipos odontologinė optika leidžia tiksliai ir efektyviai atlikti procedūras ir mažina nuovargį, apsaugo nuo lėtinių nugaros ligų (reikia mažiau lenkti nugarą).

Mikroskopas labiau nei kitų tipų didinimo aparatai išplečia vizualizacijos galimybes, ypač gydant dantų šaknų kanalus. Operacinis mikroskopas dažnai naudojamas mikrochirurgijoje. Darbo objektas apšviečiamas naudojant specialų šviesos šaltinį, esantį mikroskopo viduje; šviesa iš jo praeina pro objektyvo lęšį. Mikroskopą taip pat galima sujungti su antruoju okuliarų rinkiniu, todėl odontologo padėjėjas taip pat gali sekti operaciją.

anesthesia machine

Anestezijos aparatas

Anestezijos aparatas vienija itin efektyvią ventiliaciją, naudojimo paprastumą, patikimumą, suteikia daug vietos papildomai įrangai ir lengvą integravimą į bet kokio tipo odontologinę operaciją.

Galinga ir tiksliai automatizuota ventiliacijos sistema be suspaustų dujų naudojimo užtikrina saugesnį ir sveikesnį anestezijos procesą. Ši sistema puikiai tinka atlikti anesteziją tiek suaugusiems pacientams, tiek ir vaikams. Pažangios saugumo funkcijos, įskaitant avarinį išjungimą, dinaminę automatizuotą rodiklių kompensaciją ir galimybę rankiniu būdu vėdinti net tada, kai yra išjungtas maitinimas. Visi šie privalumai leidžia atlikti mūsų pacientams itin kokybišką, saugią ir komfortišką anesteziją.

Dantų balinimo sistema
Philips „ZOOM“

Pacientų saugumas, sveikata ir komfortas yra svarbiausias mūsų klinikos prioritetas, o aukštas profesionalumas ir teikiamų paslaugų kokybė – pagrindinis mūsų darbo principas. Štai kodėl savo klientams siūlome saugiausią ir efektyviausią dantų balinimo metodą, naudodami sistemą „Philips ZOOM“. Ši technologija leidžia kruopščiai ir saugiai molekuliniu lygmeniu pašviesinti dantų emalį nepažeidžiant jo ir suteikti jums spindinčią šypseną.

JAV specialistų sukurta balinimo sistema „ZOOM“ yra viena populiariausias dantų balinimo sprendimas pasaulyje. Naujoviška technologija „ZOOM“ garantuoja dantų ir dantų emalio saugumą, užtikrina aukščiausią paciento komfortą ir leidžia per gana trumpą laiką pasiekti nuostabų ilgalaikį rezultatą.