Apie mus

Mūsų šeimos klinikos filosofija – patikimumas, lojalūs pacientai, kokybės garantas, visos odontologinės paslaugos po vienu stogu

Mūsų istorija

Nuo 1995 metų rūpinamės Jūsų šypsena

Mackevičių šeimos odontologijos klinika – vienas iš pirmųjų plataus profilio odontologijos centrų Lietuvoje, įkurtas profesionalių odontologų – Astijaus ir Birutės Mackevičių.

Užbaigę aukštąją mokyklą Lietuvoje, atlikome stažuotę JAV, kur susipažinome su užsienio šiuolaikinės klinikos modeliu, profesionaliu klientų aptarnavimu bei sėkmingai pritaikėme gautas žinias savo gimtojoje šalyje.

Tikime, kad mums pasisekė sukurti ypatingą šeimos kliniką, su savo unikalia patikimumo koncepcija ir nuoširdžiu svetingumu kartu su profesionalumu.

Dėmesingas ir atsakingas požiūris į klientų sveikatą, profesinę reputaciją ir tobulėjimą bei geriausios šiuolaikinės odontologijos technologijos – esminiai mūsų šeimos profesinės veiklos aspektai.

Mūsų vertybės

Klientai

Mūsų klientų sveikata, pasitikėjimas, gerovė ir komfortas.

Profesionalumas

Aukštas profesionalumas ir nuolatinis jo tobulinimas.

Minimalus invazyvumas

Komfortiškas ir minimaliai invazyvus dantų gydymas.

Estetika

Ne tik kokybiškas, bet ir estetiškas dantų gydymas.

Mūsų misija

Visapusiškas, profesionalus ir nuoširdus rūpinimasis klientų sveikata, geriausių odontologinių paslaugų teikimas naudojant progresyvius gydymo metodus, naujausią įrangą ir modernias kokybiškas medžiagas.

Mūsų klinikos specialistų pašaukimas – išpildyti kiekvieno paciento lūkesčius, teikiant kokybišką ir šiuolaikišką odontologinį gydymą.

Ypatingas dėmesys mūsų klinikoje yra skiriamas klientų psichologiniam komfortui, kuriam užtikrinti mūsų specialistai:

  • Atvirai ir išsamiai pateikia klientams informaciją apie dantų ligų gydymą ir profilaktines priemones.
  • Taiko minimaliai invazyvų dantų gydymą, siekiant sumažinti skausmą ir diskomfortą gydymo ir reabilitacijos metu, išsaugoti kuo daugiau natūralių audinių.
  • Suteikia galimybę gydymo procedūrų ir operacijų atlikimo metu gauti rekomenduojamą anestezijos rūšį (sedaciją, vietinę ar bendrąją nejautrą).
  • Rūpinasi kiekvieno kliento šypsenos estetika.

Mūsų klinika žengia koja kojon su laiku ir remdamasi šiuolaikinėmis tendencijomis bei naujovėmis odontologijos srityje, nuolat plečia siūlomų paslaugų spektrą ir kelia odontologinių paslaugų kokybės lygį.

Visas per ilgus sąžiningo darbo metus sukauptas žinias ir patirtį perduodame savo dukroms – Monikai ir Miglei, ryžusioms tęsti tėvų pasirinktą atsakingą gydytojo profesiją.

Mūsų komanda

Niekam nėra paslaptis, kad laimingas ir pilnavertis gyvenimas neįmanomas be savalaikės ir kokybiškos sveikatos priežiūros.

Šiuo klausimu nepaprastai svarbu kreiptis į didelę patirtį turinčius, tikrus savo srities ekspertus, kurie:

  • Įdėmiai Jus išklausys ir lojaliai įvertins Jūsų pageidavimus.
  • Detaliai ir suprantamai papasakos apie gydymo galimybes ir profilaktikos priemones.
  • Suteiks Jums ir Jūsų artimiesiems kokybišką ir visapusišką pagalbą odontologinės profilaktikos ir gydymo srityse.

Vadovaudamiesi savo vertybėmis ir misija, mums pavyko suburti stiprią profesionalių odontologų komandą, vienijančią visų šiuolaikinės odontologijos sričių specialistus. Mūsų gydytojai visada pasiruošę tiek kokybiškai gydyti, tiek suteikti išsamią informaciją apie dantų ligų gydymą ir profilaktikos metodus.

Mūsų klinikos specialistų komanda atidžiai stebi odontologijos pasaulio naujoves, į savo veiklą integruoja pažangius gydymo metodus ir technologijas, nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Svarbiausia mūsų klinikos vertybė – tai mūsų klientai. Patikėdami mums savo gydymą, Jus gaunate ne tik kokybišką jo rezultatą, bet ir draugišką atmosferą, rūpestingą priežiūrą bei individualų požiūrį.

Nuoširdžiai, gydytojų Mackevičių šeima