Dantų implantai Straumann

Šiandien odontologijos pasaulyje apstu pažangių naujovių, tačiau tik dantų implantavimas leidžia pilnai atkurtį nuo pat šaknies iki vainiko. Dantų implantacija yra ilgaamžiškiausias ir moderniausias sprendimas ne tik gražintis žmogui malonumą šypsotis , bet ir pilnai atkuriantis dantų funkcijas.

Profesionaliai atlikta implantacijos procedūra garantuos ne tik gražintą komfortą kramtant ir kalbant, bet ir ar atitiks maksimalius  estetikos kriterijus. Verta nepamiršti, kad ne tik kvalifikuoto specialisto darbas, bet ir pats implantas lemia procedūros sėkmę todėl rekomenduojame rinktis mūsų klinikoje naudojamus pasaulinio lygio dantų implantus Straumann.

STRAUMANN IMPLANTAI – Milijono šypsenų patikrinta kokybė

Straumann – vienas pažangiausių ir didžiausių dantų implantų gamintojų visame pasaulyje, tai vardas tapatinimas su kokybiškiausiais ir pažangiausiais dantų implantais, gražinantis šypsenas milijonams žmonių jau daugiau nei 60 metų visame pasaulyje.

Ypatingas gamintojo dėmesys medicinos naujovėms, novatoriškumas ir nuolatinis technologijų tobulinimas garantuoja šveicarišką kokybę mūsų pacientams. Straumann bendradarbiauja su daugiau nei 150 universitetų, o implantų patikimumas patvirtintas daugiau nei 3000 atliktų mokslinių tyrimų. Straumann turi savo atstovybes daugiau nei 70-yje šalių, todėl kad ir kur Jūs pasaulyje būtume, visada atsiras odontologas, dirbantis su Straumann implantų sistema.

Šiandien dėl išskirtinės kokybės ir stebinančių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

Gamintojas, kuriuo galima pasitikėti

STRAUMANN – tai aukščiausios kokybės implantologijos vardas, užtikrinantis šiuolaikišką požiūrį į medicinos mokslą. Novatoriškumas, nuolatinis tobulėjimas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN yra populiariausias dantų implantų pasirinkimas visame pasaulyje.

Straumann didžiuojasi šveicariška kokybe. Implantai gaminami modernioje gamykloje Šveicarijoje, regione, kuris garsėja laikrodžiais Rolex, Longines ir kitais pačios aukščiausios kokybės gaminiai

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.

Straumann didžiuojasi šveicariška kokybe. Implantai gaminami modernioje gamykloje Šveicarijoje, regione, kuris garsėja laikrodžiais Rolex, Longines ir kitais pačios aukščiausios kokybės gaminiais.

Gaukite reikalingą specialisto konsultaciją mūsų klinikoje!

Mackevičių šeimos klinikoje Jus pasitiks kvalifikuoti odontologijos specialistai ir suteiks aukščiausios kokybės konsultaciją dėl Straumann implantų, bet ir visavertę pagalbą gydymo klausimais.