Geda Mazeikiene

doctor portrait

Geda Mažeikienė

VAIKŲ GYDYTOJA ODONTOLOGĖ

Specializacija

Vaikų odontologija

LICENCIJOS NUMERIS

OPL-02044

Mano kelias link odontologės profesijos prasidėjo jau penkiolikos metų, kai įstojau į medicinos mokyklą Vilniuje, medicinos sesers specialybę. Baigusi mokyklą pradėjau dirbti odontologo asistente. Supratau, kad odontologo darbas man labai įdomus, ir būtent šioje specialybėje norėčiau tobulėti. Toliau sekė studijos Kauno medicinos akademijoje. Pradėjus savarankišką gydytojos odontologės praktiką, susidomėjau vaikų odontologija, ypač profilaktine jos kryptimi. Pradėjau gilintis į vaikų psichologiją, domėtis kognityvine ir elgesio terapija, taip pat psichologiniais dantų gydymo baimės aspektais. Įgytas žinias sėkmingai taikau praktikoje, taip pat edukuoju pacientų tėvus vaikų dantų priežiūros klausimais. Mano siekis – kad ateinanti Lietuvos vaikų karta užaugtų be odontologų baimės ir su sveikais dantimis!

Biografija

1995 baigė Kauno Medicinos Akademiją.2006 Vilniaus Universitete baigė vaikų odontologijos rezidentūros studijas. Turi didelę darbo su mažaisiais pacientais patirtį, išmano vaikų psichologijos ypatumus. Didelį dėmesį skiria vaikų dantų pažeidimų profilaktikai. Šiuo metu atlieka vaikų dantų gydymo procedūras, taiko konservatyvaus dantų ėduonies gydymo technikas, atlieka vaikų dantų gydymą sedacijoje ir bendrojoje nejautroje.

Narystė profesinėse organizacijose

Lietuvos odontologų rūmų narė

Kvalifikacijos kėlimas

Nuolat tobulinasi Lietuvoje rengiamuose kursuose, seminaruose bei konferencijose, dalyvauja tarptautiniuose kongresuose, publikuoja straipsnius specializuotuose žurnaluose. Domisi ir plačiai taiko naujausius gydymo metodus vaikams. Domisi ankstyvojo vaikų dantų ėduonies profilaktika bei kitomis aktualiomis vaikų odontologijos sritimis.

Susipažinkite su Geda Mažeikiene

Kaip ruošti savo vaiką vizitui pas odontologą?

Kaip ruošti savo vaiką vizitui pas odontologą? – patirtimi dalinasi vaikų gydytoja odontologė Geda Mažeikienė. Vaikų vizitas pas odontologą, tai vienas svarbiausių žingsnių, formuojant bei lemiant ne tik burnos bei dantų sveikatą, bet ir asmens požiūrį į dantų gydymą. Rekomenduotina, jog vizitas pas gydytoją odontologą įvyktu dar tada, kai mažametis nėra kamuojamas danties skausmo, dantukai atrodo sveiki.